Fasade

Rūdīti pilsētnieki novērtēs iespēju dzīvot pašā Rīgas sirdī – prestižā Bulvāru loka malā tikai dažus desmitus metru no Vērmanes dārza un visiem svarīgākajiem transporta mezgliem.

Tās ir mājas, kur tu esi centrā – pilsētas centrā un dzīvoklī, kura galvenais varonis esi tu. ME7 dzīvokļu jaunais, ergonomiskais plānojums tiek izstrādāts ar mērķi garantēt maksimālu telpu pielietojumu neatkarīgo no to izmēra, nodrošinot arī atbilstošu dienasgaismas un svaiga gaisa piekļuvi. Tā, lai tu šeit justos labi visas septiņas dienas nedēļā!

Lai justos vēl labāk, tev būs pieejams arī apzaļumots pagalms ar atpūtas zonu un telpa pagrabā sezonālā inventāra uzglabāšanai. Visa ēka apvieno sevī arhitektūras klasikas pamatīgumu ar rītdienas mājokļu risinājumiem. Pirmā latviešu profesionālā arhitekta Jāņa Frīdriha Baumaņa (1834-1891) 19. gadsimta beigās radītais piecstāvu nams ar plašu izbūvi kvartāla iekšienē tagad ietver 84 modernus dzīvokļus. Grūtu iedomātie vietu, kur tu būtu vairāk pilsētas centrā nekā ME 7. Tepat gaida pilsētas skaistākie parki, visdažādākie veikali, kafejnīcas un restorāni. Kad vēlies kultūru, pāri ielai Rīgas cirks lepojas ar jaunu laikmetīgās mākslas piedāvājumu, bet kvartālam otrā pusē vienmēr atvērta ir Latvijas Nacionālā opera un balets. Ejot uz pretējo pusi, atrodams pilsētas pirmais daudzzāļu kinoteātris, Stockmann universālveikals un visā Eiropā izslavētais Rīgas Centrāltirgus.

Kad esi tiešām centrā, nekas nav tālu, jo visur citur var aizvest pilsētas sabiedriskais transports vai vilcieni un starppilsētu autobusi, kas pietur dažu minūšu gājiena attālumā. Cienot tavu gaumi, dzīvokļi tiks tirgoti ar pelēko apdari. Iepriekšpārdošana paredzēta 2019. gada nogalē.

Sazinies ar mūsu pārdošanas vadītāju:

Kristīne
Dmitrijeva
+371 24205240